İade Koşulları

● Yapılan ödemelerde geri iade ancak hizmet açıklamalarında belirtilen süre dahilinde işlem yapılamadığı takdirde mümkün olabilir.  

● Instagram/Youtube/Tiktok/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde ana servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz. Ana sağlayıcı tarafından telafi yapıldığı taktirde aynı kullanıcıya kayıpları yine tekrardan gönderilir.

● Bot takipçilerde kayıplar yaşanabilir, Instagram/Youtube/Tiktok/Twitter/Facebook vb. platformlar bazen bot takipçileri anlayabilir ve silebilir. Bu tür durumlarda firmamız sorumlu değildir.

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa geri ödeme yapılabilir.

● https://sosyomedya.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa müşteri uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette müşteri hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Bütün Paketlerde %10 İndirime Ek %10 İndirim Kuponu

Bütün Paketler Aktif ve Günceldir. %10 İndirimli Fiyatlarla Alışverişe Ek %10 İndirim Fırsatını ve Avantajlı Fiyatları Kaçırmayın! Keyifli alışverişler dileriz. 

İndirim Kupon Kodu "HEDIYE10".

SON GÜN!31 Aralık 2021 / 23:59
Instagram
1.000 Türk Takipçi +250 Takipçi Hediye
  • Türk Gerçek Hesaplar
  • Tamamlanma 0-12 Saat
  • Tahmini Düşüş %20/30 - Yüksek Oranda Kalıcı
  • 250 Takipçi Hediye Gönderim
  • Şifre Gerekmez, Sadece Kullanıcı Adı!
74.90₺59.90₺
SATIN AL