Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sosyo Medya, Türkiye’nin iyi, güvenilir ve kaliteli sosyal medya hizmetleri sağlayan kurumsal firmalarındandır. Sosyal medya hesaplarınız için geleceğinizi planlıyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler hazırlıyoruz. Instagram, Youtube, Tiktok, Twitter, Facebook platformları için hesaplarınızı istediğiniz kalitedeki profile çıkarıyoruz.

Sosyo Medya olarak, hizmet vermeye başladığımız günden itibaren işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapıyoruz. Fenomen ve ünlü isimler de dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanal'a hizmet sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Sitemizden yapacağınız her alışveriş PAYTR altyapısı kullanılarak, 3D Secure güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşiyor ve korunuyor. Bütün sorularınızı WhatsApp aktif destek hatları üzerinden satış öncesi ve satış sonrası olarak cevaplıyoruz. WhatsApp butonu ile bizlere daha hızlı ulaşabilir ve sınırsız destek alabilirsiniz.

Markalaşma Yolunda En Doğru Adım

Sosyal medya hesabınızın doğru planlanması oldukça önemlidir. Bu planlamada hedef kitle ihtiyacı ise mutlaka bulunmaktadır. Bu aşamada biz, sizlere hedef kitleniz için en doğru şekilde yönlendirme gerçekleştiriyoruz.

Hesaplarınızın potansiyelini ortaya çıkarıyoruz ve profilinizi herkese hitap edecek hale getiriyoruz. Bu aşamada işletme hesapları için herkes potansiyel bir müşteriye dönüşüyor. Bu işlemleri alanında uzman ekiplerimiz ile en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Sosyal medya, günümüzde en etkili reklam ve iletişim araçlarından birisidir. Bu aşamada platformların ve sosyal medya hesaplarının doğru kullanımı çok önemlidir. Biz bu aşamada sizinle birlikte sağlıklı bir çalışma gerçekleştiriyor ve sizin için en uygun çalışma şeklini ortaya çıkarıyoruz.

Sosyo Medya, dolandırıcılık ve sahtekarlığın çoğaldığı bu sektörde, güvenli alışverişi, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini hedefler. Güvenilir ve kaliteli servis ile mutlu müşteriler kazanmak, Sosyo Medya'nın birinci hedefidir. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güvende ?

  • Şirketimiz online ödeme sistemlerinde PAYTR altyapısı kullanmaktadır. 
  • PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan, lisanslı ve Türkiye'nin en iyi ödeme kuruluşlarındandır.
  • Yasalar gereği, aracı siteler tarafından müşteri kart bilgileri kaydı kesinlikle tutulamaz.

 

Sosyo Medya, Türkiye'nin En İyi Kurumsal Sosyal Medya Servis Sağlayıcılarındandır.

WhatsApp: +90 546 471 60 07

E-Posta: destek@sosyomedya.com

Adres: Muratpaşa / Antalya 

TEŞEKKÜRLER!

Sitemizde Bulunan Hizmetlerden Çok Daha Fazlası Bünyemizde Bulunmaktadır.

Diğer Platformlar: Discord, Telegram, Linkedin, Spotify, Threads, Twitch, SoundCloud, Pinterest, Clubhouse ve Daha Fazlası için Bizimle İletişime Geçin!

Bizi Tercih Ettiğiniz  için Teşekkür Eder, Mutlu Alışverişler Dileriz.