Instagram Takipçi

Instagram Türk Takipçi

Instagram uygulaması içerisinde Türk takipçi paketlerinden satın alarak bu konuda gerçek ve aktif kullanıcıları kendi sayfanıza almış olursunuz. Kendi sayfanızın içerisine aldığınız Türk takipçiler sayesinde etkileşim alanı oluşturabilirsiniz. Diğer bot takipçi paketlerine göre fiyatları daha yüksek olmakla birlikte, daha kullanışlı bir hizmettir. Bu hizmeti birçok kullanıcı tercih etmektedir. Bot takipçilerin yerine Türk ve aktif takipçileri tercih etmek kullanıcıların genel tercihidir. Bu hizmeti satın aldıktan sonra genellikle 1 saat içerisinde takipçiler hesabınıza gönderilir. Tüm takipçilerin hesabınıza ulaşması 24 saati bulabilir. Bu hizmeti alan kişiler %100 Türk takipçisiyle karşılaşırlar. Ayrıca diğer uygulamalarda olduğu gibi herhangi bir şifre girmenize gerek yoktur. Başkalarını takip etme durumu ve beğenme gibi durumlar hiçbir paket içerisinde bulunmamaktadır. Güvenle bu paketleri satın alabilirsiniz.

Ekonomik Hizmet

Gerek bot takipçi gerekse Türk takipçi hizmetinden faydalanan kişilerin tümü bu konuda ekonomik hizmet almaktadır. Ekonomik ve güvenilir hizmet alarak kendi hesaplarına güvenle takipçi gönderimi yapabilmektedir. Online güvenli ödeme altyapısı sayesinde paket satın alma işlemlerinizi oldukça sağlıklı bir şekilde ilerlemektedir. Tüm bu sağlıklı süreçleri yaşamak ve takipçi satın almak için herhangi bir paketi seçmeniz yeterli olacaktır. Daha kaliteli ve kalıcı hizmetler için sosyomedya.com WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bütün Paketlerde %10 İndirime Ek %10 İndirim Kuponu

Bütün Paketler Aktif ve Günceldir. %10 İndirimli Fiyatlarla Alışverişe Ek %10 İndirim Fırsatını ve Avantajlı Fiyatları Kaçırmayın! Keyifli alışverişler dileriz. 

İndirim Kupon Kodu "HEDIYE10".

SON GÜN!31 Aralık 2021 / 23:59
Instagram
1.000 Türk Takipçi +250 Takipçi Hediye
  • Türk Gerçek Hesaplar
  • Tamamlanma 0-12 Saat
  • Tahmini Düşüş %20/30 - Yüksek Oranda Kalıcı
  • 250 Takipçi Hediye Gönderim
  • Şifre Gerekmez, Sadece Kullanıcı Adı!
74.90₺59.90₺
SATIN AL