Instagram Takipçi Hizmeti

Instagram Takipçi Hizmetleri

Instagram hesaplarınız için takipçi hizmeti satın alabilirsiniz. Takipçi hizmetleri çeşitli paketleri içerir. Satın alınmasıyla birlikte hesabınızda bir takipçi birikmesi yaşanır. Güvenli bir şekilde takipçi hizmeti satın alabilmek için sosyomedya.com takip sitesi içerisinden kolaylıkla satın alma işlemleri uygulayabilirsiniz. Uygulama yapabilmek için öncelikle paket seçimini yapmanız gerekmektedir. Site içerisinde her kalitede ve her sayıda takipçi paketi bulabilmeniz mümkündür. Takipçi paketi hizmetlerinin arasında 1000 instagram takipçiden 5000 instagram takipçiye kadar birçok paket bulunmaktadır. Bu paketler sayesinde istediğiniz her işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerde her zaman garanti olarak takipçileriniz belirlenen sayıda profilinize sabitlenmektedir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey bir paket seçimi yapmaktır. Paket seçimini yaptıktan sonra bu konuda aklınıza takılan sorular mevcutsa site içerisindeki canlı destek hattı üzerinden ya da whatsapp destek hattı üzerinden yardım alabilirsiniz. Paketleri satın alma noktasında bir sorun meydana geliyorsa bu konuda site içerisinde yer alan destek hattı içerisinden satın alma bölümüyle alakalı genel soruları sorabilirsiniz. Bu tarz işlemleri yaparak kolay bir şekilde takipçi satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Instagram Takipçi Paketleri Avantajları

Instagram takipçi satın alma avantajları arasında kampanyalar bulunmaktadır. Avantajlara göre takipçi sayısına göre bir paket satın alırsanız yanında promosyon olarak ekstra olarak takipçi hediyesi gelmektedir. Takipçi hediyesinin bulunmasıyla birlikte kullanıcılar daha fazla takipçi kazanabilmektedir. Instagram takipçi paketlerinin arasında çok büyük farklar yoktur. Bu konuda takipçi paketlerinin hepsinde aynı standartlar geçerlidir. Instagram takipçi paketini satın aldığınız zaman bu konuda sizlere %100, %90, %80 gibi gerçek Türk takipçiler eşlik edecektir. Site içerisinde bot takipçi hizmetine yer vermiyoruz. Türk takipçi ya da karışk takipçi paketlerini istediğiniz miktarda satın alabilmeniz mümkündür. Ayrıca Instagram takipçi paketini satın aldığınızda bu konuda sizi tamamıyla aktif kullanıcılar bekler. Kendi hesabınıza takipçi paketini tanımlayabilmek için herhangi bir şifrenin girilmesine gerek yoktur. Ayrıca diğer uygulamaların yanı sıra bu hizmeti aldığınız zaman başkalarını takip etme riskiyle karşı karşıya kalmazsınız. Herhangi bir uygulamaya bağlı olmayacağınız için bu konuda garanti verilebilir. Takipçilerinizi aldıktan sonra genellikle 1 saat içerisinde aktarılır. Ancak 24 saat içerisinde kesin olarak takipçileriniz hesabınıza ulaşmış olur.

Bütün Paketlerde %10 İndirime Ek %10 İndirim Kuponu

Bütün Paketler Aktif ve Günceldir. %10 İndirimli Fiyatlarla Alışverişe Ek %10 İndirim Fırsatını ve Avantajlı Fiyatları Kaçırmayın! Keyifli alışverişler dileriz. 

İndirim Kupon Kodu "HEDIYE10".

SON GÜN!31 Aralık 2021 / 23:59
Instagram
1.000 Türk Takipçi +250 Takipçi Hediye
  • Türk Gerçek Hesaplar
  • Tamamlanma 0-12 Saat
  • Tahmini Düşüş %20/30 - Yüksek Oranda Kalıcı
  • 250 Takipçi Hediye Gönderim
  • Şifre Gerekmez, Sadece Kullanıcı Adı!
74.90₺59.90₺
SATIN AL